Хачапурі з квасолею (лобіані)

Автор admin 13.09.2009 г. 0563_32.jpg (13.94 Kb) 0563_32.jpg (13.94 Kb)

мука пшенична - 1 кг
дріжджі пресовані - 20-50 г
масло вершкове - 50 г для тесту і 50 г для начинки
вода або молоко - 2 стакани
сіль
перець мелений
квасоля червона - 500 г
цибуля ріпчаста - 300 г
хмелі-сунелі - 1/2 ч. ложки

Дріжджі розчиніть в теплій рідині, додайте сіль, перець, муку, замісіть тісто. В кінці замісу додайте розтоплене масло. Поставте тісто для расстойки на 2 години. Під час бродіння зробіть 1–2 обминання.

Заздалегідь замочену квасолю відваріть, охолодіть і пропустіть через м'ясорубку, додайте вершкове масло. Рубану цибулю спассеруйте на рослинному маслі, з'єднайте з квасолею, приправте сіллю, перцем, хмелі-сунелі.

Тісто розділіть на 10 рівних частин, розкотіть в круглі коржики, на середину кожною викладете начинку. Краї коржика зберіть в середині і притисніть, потім розкотіть завтовшки в 1 див. Випікайте хачапурі при 220 °С. При подачі змастіть вершковим маслом.


Справочник по кулинарии

Еда – собирательный термин, включающий в себя все кушанья, приготовленные для употребления в пищу человеком. Старинное звучание термина – «яства», «ядь», «ества», «едь». В большей части индоевропейских языков имеет общий корень обозначающий «кушанье», «приманка», «корм». Отличаясь от общепринятого понятия еды, еда горячая в русском и украинском языках обозначается, как «харчи», «харч», что заимствовано из тюркского, в котором имеет значение кушанья вареного или согретого.

Объявления на сайте