М"ясо по-індонезійськи

Автор admin 13.09.2009 г. 20_21.jpg (63.32 Kb) 20_21.jpg (63.32 Kb)

Нежирну свинячу вирізку нарізувати скибочками в півсантиметра, а потім нарізувати їх тонкими смужками. Приготувати маринад, змішавши 2 ст. ложки соєвого соусу з соком лайма, імбиром, цукром і часником. Свинину витримувати в маринаді до 4х годин, але не менше години, поставивши в холодне місце. Поки свинина маринується можна приготувати соус.

СОУС: поставте каструлю на середній вогонь, розігрійте в ній рослинне масло, додайте цибулю і страхуйте, часто помішуючи, в течії 5 хвилин. Потім покладіть червоний перець і смажте ще 30 секунд. Перекладіть суміш в блендер, додайте арахісового масла, патоки, що залишилася 1 ст. ложку соєвого соусу і 4 ст. ложки води. Змішайте.

Відставте убік до тих пір, поки не прийде час подавати соус на стіл. Приготуйте мангала або нагрівайте гриль. Нанижіть смужки свинини на шампури. Готуйте шашлички з обох боків 3—4 хвилини. Подавайте з соусом.

* свинина —250 гр.
* сік лайма —1 ст.л
* імбир тертий —1 ч.л
* соус соєвий —3 ст.л
* цукор —1 ч.л
* часник —1 зубчик
* масло рослинне —1 ст.л
* цибуля ріпчаста —1 шт.
* масло арахісове —3 ст.л
* перець червоний пекучий —1/2 шт.
* патока чорна —1 ст.л
* сіль — на смак

Зто самое интересное!

Домашний

квас

Подробнее

Салат

фокус-покус

Подробнее

Полезные ссылки

Справочник по кулинарии

Еда – собирательный термин, включающий в себя все кушанья, приготовленные для употребления в пищу человеком. Старинное звучание термина – «яства», «ядь», «ества», «едь». В большей части индоевропейских языков имеет общий корень обозначающий «кушанье», «приманка», «корм». Отличаясь от общепринятого понятия еды, еда горячая в русском и украинском языках обозначается, как «харчи», «харч», что заимствовано из тюркского, в котором имеет значение кушанья вареного или согретого.

Объявления на сайте